Vyhledat

Vibrace čísla 2 přináší do roku 2018 stabilizaci, klid a uvolnění.

Aktualizováno: 19. 12. 2020

Každý konec roku bývá energeticky náročný. Stresy a shony před Vánoci, ale také přestup do nového roku a další vibrační úrovně nás mnohdy hezky napínají. Největší tlak jsme zažili koncem minulého roku, kdy se ukončoval 9ti letý cyklus a vstupem do roku 2017 jsme začali nové období.

Jedničkové roky jsou však ve znamení změn, něco končí a něco nového začíná a to jak viditelně v našem životě, tak i v nás samotných. Proto pro mnohé rok 2017 mohl být jako horská dráha. Osobně jsem to vnímala nejintenzivněji kolem poloviny roku a teď ke konci, kdy vše staré a nepotřebné jednoduše odcházelo, aby udělalo místo pro to nové.

Co nám přináší rok 2018


Rok 2018 slibuje stabilizaci a s ní i pocit většího klidu a uvolnění. Vše, co jsme se doposud naučili nám, jak se říká, vejde pod kůži. Tak jako do sebe zapadají kostky lega nebo puzzle i v naších životech se teď vše k sobě poskládá jak má a zdánlivě bez našeho přičinění. Je to výsledek veškerého našeho konání. Rok 2018 je tedy ve znamení větší lehkosti a stability.


Je to i tím, že nese sebou roční vibraci čísla 2, které po období velkých či malých změn, houpaček, uvědomění a zakusení nového (ačkoli jsme se zatím nerozhodli do toho vstoupit naplno) přináší větší jistotu, odvahu i pevnost. Je to jako bychom si v jedničkovém roce osahali či dokonce vyzkoušeli několik možných šatů a ve dvojce si jen finálně vybrali, které nám nejlépe padnou. To sebou přinese i mnoho uvolnění konfliktů a nedorozumění.


Rok 2018 je také ve znamení vztahů, už od 4. února vstoupíme podle čínského horoskopu do zemského psa, který je symbolem stability, spravedlivosti a vědění. Bude také převládat odvaha a dobro a to nejen na individuální úrovni, ale i na kolektivní. Lidově tedy řečeno, bude vidět více než kdy jindy, jak boží mlýny melou a roztočí tak kola osudu. Dočkáme se spravedlnosti ve znamení dobra. Nechte tomu tedy volný průběh, aby se vše mohlo udát, tak jak má a především s lehkostí. Víra a důvěra Vám v tom dopomáhej!


Čtete také: Kdy je čas přidat a kdy naopak ubrat?

Ruské kolo v zasněženém městě.

Začněte teď hned


Strom se také nezasadí sám od sebe, proto podpořte už v této chvíli celý Váš rok 2018. Je to přeci jen Váš život, Váš rok a to co sklidíte záleží od toho, co vložíte do země a jak o to pečujete. Věčné odkládání je jen další výmluvou a především ztrátou Vašeho času ba života.


A proto, že žádná příležitost netrvá věčně, skočte do života rovnými nohami, než Vám dojde, že jste stále něco odkládali tak dlouho, až jste odložili nakonec celý svůj život. A další (alespoň ne v tomto těle) se nekoná.


Rozhlédněte se kolem


Většina si ani neuvědomuje v jak nádherných a hojných podmínkách žije. Více se soustředíme na to, co nemáme, než na to, co máme nebo lépe řečeno, z čeho můžeme to, co si přejeme (život naších snů, ideální práci, partnera, přátele, hmotný dostatek atd.) vytvořit.

VŽDY se dá udělat alespoň malý krůček, který začíná tu pouť k velké cestě, protože to, co je dnes, nemusí být zítra.

Kubánská ulice ve městě Trinidad, kde pár veze ve svém bicitaxti kachličky.

Zeptejte se tedy sami sebe, co si přejete, jaký život chcete žít a vytvořte si vlastní „pravidla“. Každá varianta, každé rozhodnutí Vašeho života je TO správné, pokud nasloucháte svému srdci a žijete své sny. V opačném případě Vás to dožene a minimálně na fyzické úrovni Vám Vaše tělo dá najevo, že místo žití pouze přežíváte.


A až si dovolíte a přiznáte, jaký život chcete žít, pak se rozhlédněte kolem, jaké podmínky a příležitosti Vám Váš život každý den poskytuje k tomu, abyste mohli tento život snů převést a manifestovat ve Vaší realitě. Nestačíte se divit, kolik možností máte, které kvůli denní rutině opomíjíte nebo nevidíte. A místo toho jako roboti jedete v zajetých kolejích návyku a společenských norem.


Rok 2018 nám dopomáhá v realizaci, v odvaze, rozhodnutí a vykročení. Především pak v roce 2018 se můžete těšit z uvědomění, které k Vám v mnoha ohledech a situacích přijdou. A tentokrát na přímo a bez mazáni medu kolem pusy.


Kdy tedy chcete začít žít svůj život, když ne teď?


Nekonečné odkládání, váhání, vzdychání a snění Vám přináší stejně nemastný, neslaný život. Ten život nakonec ani není Váš a i Vy sami nevíte, kým jste. A když přijdou dny bilancování (ať už konec roku, narozeniny, tragédie, životní etapy), tak se nestačíte divit, co jste jako děti či dospívající chtěli a jak moc se liší Váš život od toho, který jste si vysnili.

Skleněná koule skrze níž jde vidět příroda a horský domek.

Čtete také: Přijmi nebo odejdi.


Kvůli programům, návykům či manipulacím z medii a ze společnosti, jste přijali jakousi šablonu života, kterou kopírujete, místo toho abyste žili život, který Vám přináší opravdovou radost a spokojenost.

0 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Připojte se k nám

Odebírejte newsletter

Kategorie