Jsem zranitelná

kniha+čtečka+mobil.png

Šest let uběhlo od toho, kdy jsem se rozhodla změnit svůj život a tím i sebe. Už jsem jednoduše nemohla dál. Bylo to 6 dlouhých, těžkých let, které mi však daly víc než mi vzaly. Mnohem víc.

Každý se v životě učí díky jiným situacím, u mě to byly především vztahy. Příběh, který se dotkne mnohých z Vás, ve kterém se poznáte, ale také ze kterého si odnesete mnoho životních uvědomění a pochopení. To je v kostce kniha "Jsem zranitelná".

Často jsem také přemýšlela, co je základem našeho života - láska, vděčnost, pokora... ono je to od každého kousek. Poslední uvědomění v mém životě mě však přivedlo kamsi na vrcholek hory, ze kterého vše vidím jasněji a tím i onu odpověď.

Začtěte se do příběhu lásky, nečekejte však červenou knihovnu. Za těmito 6 léty se skrývá pot a dřina, bolest, ale také velká úleva a nalezení sebesama. 

Příruček na život si můžete koupit nezpočené množství. Knihou jsem však chtěla předat životní zkušenosti a uvědomění zasazené do poutavého příběhu na základě pravdy. A to, jak se zdá podle prvních recenzentů, se mi podařilo. Děkuji mým nejbližším, kteří mě při psaní inspirovali a nechali mi pár recenzí. Níže se na ně můžete mrknout.

RECENZE KNIHY

Alena

Terapeutka

Kay, je to kniha! I kdybys ji neměla vydat, dopiš ji pro mě. 

Hodně mě baví, jak střihneš jednu dějovou linku a pak na ni navážeš jinde. Člověk si mnohdy říká "A jak to teda dopadlo" a najednou se k tomu vracíš o pár kapitol dál.

Hodně mě příběh vtáhl a jen čekám, co bude dál.

Péťa

Kadeřnice

Pokračování šup šup. Je to čtivé, je to super. 

Opravdu bomba. Moc se mi líbi, jak se tam různě vracíš, vytáhlo mě to dovnitř, jako bych na ten příběh koukala na živo. 

Beata

Account manager

Mě se to velmi dobře čte, až jsem si u toho pobrečela a taky hodně zasmála.

Vtáhlo mě to do děje a je mi to velmi blízké. Myslím, že je to super knížka.